GYMNÁZIUM VÍTĚZSLAVA NOVÁKA Jindřichův Hradec

Celostátní finále přeboru škol v orientačním běhu

(Čechy pod Kosířem, 7. 6. 2017)

Naši školu reprezentovalo na těchto republikových závodech 15 žáků nižšího gymnázia a 7 žáků gymnázia vyššího. Všichni se se ctí vypořádali s „orienťáckými“ nástrahami vrchu Kosíř i se zákoutími zámeckého parku a úspěšně našli cíl. Poté se nenechali zahanbit ani v masovém sprintu „pro limonádu zdarma“.

Mezi jednotlivci byla z naší výpravy nejúspěšnější Nela Kubáková (2.A), která ve své kategorii obsadila krásné 3. místo.

Vyhlášení výsledků probíhalo před zámečkem a šestice nejlepších děvčat a chlapců ke stupňům vítězů vozil koňmi tažený kočár s livrejovanými vozataji. V kategorii družstev se žáci nižšího gymnázia umístili na 9. místě, žáci vyššího gymnázia na 13. místě.

Kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde a na programu ČT-sport bude 29.6.2017 v odpoledních hodinách odvysílána z republikového finále reportáž.

Žákům k jejich povedeným výsledkům gratulujeme. Za podporu děkujeme Spolku orientačních sportů Jindřichův Hradec. Naše poděkování patří také sponzorům AGRO-LA, CIRET a Zahradní centrum Jindřichův Hradec, kteří významnou měrou přispěli na dopravu družstev do dalekých moravských Čech pod Kosířem.

 

M. Míková, M. Kubičková

« Zpět

Profil školy

Přijímací řízení

Kontakt

Rozvrh

Školní jídelna

Webmail

Novinky a plánované akce

Gymnázium Vítězslava Nováka

Jindřichův Hradec
Adresa: Husova 333/II
37701 Jindřichův Hradec
Telefon škola: 384 361 253
Telefon školní jídelna: 384 362 385
E-mail: sekretariat@gvn.cz

Partneři